Op dit moment loopt een onderzoek bij een afdeling van een ziekenhuis in verband met een teamontwikkelingsbehoefte.
Onze opdrachtgever, manager van het team, richtte zich tot ons omdat ze behoefte heeft aan teamontwikkeling. Ze schetste een beeld van het team en wij spraken af om het beeld te toetsen aan de hand van interviews met alle teamleden. Daarmee verkrijgen wij een zo objectief mogelijk beeld. Bovendien, is de ervaring, vinden mensen het prettig om via een individueel gesprek hun beeld van de situatie te weergeven. De uitkomsten van de interviews zijn verwerkt in een powerpointpresentatie en worden op korte termijn teruggekoppeld aan opdrachtgever en het team in een plenaire bijeenkomst. Daarin gaan wij afspraken maken over oplossingen om de knelpunten te doorbreken en om de sterke punten verder uit te bouwen. Via de helpers-weg methode worden de interventies zo opgebouwd dat het team in een korte periode zelfredzaam wordt. Bijeenkomsten worden afgewisseld met opdrachten waarin deelnemers geprikkeld worden om zelf de verantwoordelijkheid op te pakken.
Neem voor meer informatie over teamontwikkeltrajecten contact op met Sr. Consultant Maarten van Rijn, 072 - 512 52 30. |
|
 H&S Adviesgroep maakt gebruik van de assessment instrumenten van SHL. SHL is wereldwijd de grootste aanbieder van (online) assessments. H&S Adviesgroep heeft met de producten van SHL alle assessments in huis voor de volledige employee life cycle. De expertise en ervaring van H&S Adviesgroep is gericht op het vertalen van uit de assessments verkregen resultaten naar concrete acties en daardoor realiseren van de gewenste veranderingen. Zowel op individueel-, team- als organisatieniveau.
Voor meer onformatie over SHL en H&S Adviesgroep: http://shl.hsadviesgroep.nl |
|